fbpx

10+

REGULAR CLIENTS

10+

HOURS PER DAY

2500

+

BEERS PER YEAR

We're working in digital world, completely from design toapp development created according to client's requirements

S našimi klientmi máme priateľský vzťah, vďaka ktorému budujeme spoločne tie najlepšie webové prezentácie, reklamné materiály a systémy tvorené na mieru presne podľa požiadaviek klienta či už vo svete webových ale i natívnych cross–platform aplikácii
Co-founder, commercial director

Adam Kovářík

Adam sa zaoberá social marketingom či PPC kampaňami a starostlivosťou o klienta. Zároveň sa stará o rozloženie úloh a firmu ako obchodný riaditeľ.
Founder & managing director

Viktor Jančik

Viktor sa venuje na profesionálnej úrovni WordPress, WooCommerce, grafike, UI a UX. Zároveň však aj o obchodnú činnosť či správu interných záležitosti.
Marketing director

Miroslava Šuščáková

Mirka tvorí grafiku všetkého druhu, no kreslená je jej najobľúbenejšia. Takisto vytvára aj celkovú identitu firiem a kreatívnych kampaní.
Marketing

Patrik Karaffa

Paťo sa venuje tvorbe marketingových plánov s priamou a plánovanou stratégiou pre sociálne siete obohatené pútavou grafikou z jeho dielne.
Senior developer

Attila Jančik

Attila sa venuje programovaniu a strategickej tvorbe plánov pre vývoj aplikácii na mieru. Cross-platform apps sú pre neho brnkačka.
eCommerce manager

Veronika Stachová

Vždy usmievavá Nika Vám rada pomôže so zatriedením produktov pre Váš eshop či SEO-m a kreatívnym copywriting-om pre všetky typy produktov.
Office manager

Andrea Jančíková

Andrea sa stará o účtovníctvo, faktúry či poriadok vo všetkých papieroch  v našej spoločnosti. Ak nejaký chýba, určite ho nájde a doručí!
Work position

Right you!

© 2020, gecora.com under it's own license