fbpx

geSys Sys ge company management Our geSys will provide all the necessary first from orders, warehouse system, front-end order tracking to advanced position warehouse, POS and connection to your e-shop FInd out more marketing marketing full-service Okrem vývoja aplikácii Vám poskytneme kompletnú starostlivosť o sociálne siete, PPC ads a všetko prepojíme s našími vlastnými riešeniami, čím získame najvyššiu efektivitu online marketingu FInd out more wordpress wordpress custom solutions Žiadne šablony. Váš web pre Vás vytvoríme v Adobe XD, povieme si čo zmeniť, čo vylepšiť v UX a UI a až následne ho pretvoríme do custom riešenia bez použitia šablony tretej strany S naším vlastným plugin pre WooCommerce napojeným na Finstat, je pre Vaších klientov nakupovanie hračka Všetky produkty vo Woo dopredu indexujeme a následne filtrujeme. Vďaka tomu ich zobrazíme takmer ihneď FInd out more laravel apps laravel aplikácie Tvoríme aplikácie v najmodernejších MWC framework na svete. Vaša nová aplikácia bude u nás vyvinutá od základného wireframe, konzultácie až po programovanie a zhotovenie pomocou laravel-u mobile apps mobilné aplikácie Pre gecoru nie je problém vyvinúť brutálne appky pre nakopnutie Vášho podnikania tým správným smerom Zistiť viac

Our unique
portfolio

We're bringing great and complex solutions for our clients in eCommerce, marketing and custom web & mobile apps programming
WooCommerce, Custom design

DINITROL

Check it out

Custom design, API, WooCommerce

MobileCare.sk

Check it out

WooComerce, Custom design

Šperky Mirror

Check it out

Laravel (MVC), Bootstrap, Vue

geSys

Check it out

WooComerce, API Connections

iCentre

Check it out

WordPress, Custom design

Apartment Holdings

Check it out

Will you be another satisfied client?

Our own
projects

We create our own applications for use in Slovakia and the Czech Republic, but also worldwide

Order management & stock

geSys ponúka kompletné riadenie spoločnosti od zákaziek, riadenia skladu a to všetko online a s mobilnou aplikáciou.
Pre riadenie Vašej spoločnosti si nemôžete vybrať lepšie. Náš systém ponúka široké spektrum rozšíriteľnosti s možnosťou pridávania vlastných polí k zákazkám či skladovým jednotkám a tak si každý vie vytvoriť aj sám jemu vyhovujúci zákazkovo-skladový systém. Systém bol vyvinutý pre evidenciu zariadení v servise výpočtovej techniky. Je tak pripravený na 100% obhospodáriť tento segment, no o nič menej nezaostáva pri práci s iným tovarom či službami. 


Find out more

CRM & invoice management

Náš vlastný projekt invonea sme začali vyvíjať koncom roka 2020 a dnes je jeho finálna verzia v pilotnom testovaní našími testermi.
Ideou projektu bolo vytvoriť komunikáciu medzi tímom bez nutnosti priradenia do jednej spoločnosti. Každý používateľ si môže vytvoriť vlastnú spoločnosť kde vystavuje faktúry (integrácia s Finstat), eviduje výdaje, platby a vytvára projekty ku ktorým vytvára sub-úlohy a môže ich priraďovať konkrétnym používateľom. Aby ste s niekým zdieľali projekt, môžete ho jednoducho pozvať k danému projektu bez nutnosti registrovať ho pod Vašu spoločnosť a zabránite tak tomu, aby videl faktúry, výdaje či iné interné dáta. Potenciál projektu invonea je obrovský a každým dňom pracujeme na jeho zlepšení.

Find out more

Web analytics

Analýza návštev je prvým správnym krokom k úspešnému webu, tá druhá časť je v jeho rýchlosti. Náš najmenší trackovací kód tak zabezpečí minimálne zaťaženie Vášho webu.
Náš vlastný analytický nástroj sleduje Váš web 24/7 a vďaka tomu vieme vyhodnotiť všetky potrebné faktory. Poskytujeme takisto live-tracking, takže priamo vidíte koľko používateľov je práve online. Samozrejmosťou je analýza IP adries, zariadení, prehliadačov a referrals. Zaregistrovať sa môže každý, no naši zákazníci majú túto službu zadarmo. Náš trackovací kód má menej ako 1kb! Na základe toho je načítanie webu veľmi rýchle a náš nástroj nespomalí Váš web.

Find out more

gecoraCast

Educational and engaging podcasts
from the online world

© 2020, gecora.com under it's own license