fbpx

Zviditeľnite Vaše služby alebo produkty a zvýšte tak predaje.

Pomôžeme Vám rásť v online svete a propagovať Vašu značku, tak aby dosiahla potrebný rast a ciele. Je jedno, či ste na trhu nový alebo ste si postupne uvedomili silu digitálneho prostredia a chcete svoje podnikanie pozdvihnúť na novú úroveň. Naši marketéri sú tu, aby vám pomohli !

Aký je postup

1

Konzultácia s marketérom

Každá úspešná reklamná stratégia si vyžaduje podrobnú konzultáciu s klientom. Na stretnutí nám klient priblíži svoje podnikanie a objasní svoje ciele. Každý segment je iný a preto čím viac informácií nám poskytnete, tým lepšie Vám budeme vedieť správne poradiť s nastavením Vašej marketingovej komunikácie.

konzultácie prebiehajú pravidelne s vyhradeným marketérom

2

Analýza projektu

Po úspešnej konzultácií a priblížení konkrétnych požiadaviek, sa púšťame do podrobnej analýzy. Zoznámime sa bližsie s daným segmentov, urobíme rešerš priamej/nepriamej konkurencie a zhodnotíme kúpnu silu resp. publikum potencionálnych zákazníkov. Identifikujeme dôležité hrozby a príležitosti na trhu, vďaka čomu budeme vedieť nastaviť vhodnú stratégiu.

projekty analyzujeme do posledného detailu 

3

Návrh propagácií a stratégie

Po dokončení analýzi následuje príprava návrhu propagácie a overených stratégií, ktoré neustále vylepšujeme a optimalizujeme pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Marketingový plán Vám predstavíme a po jeho schválení klinetom sa púšťame do tvorby jedinečného obsahu podľa typu zvolenej reklamy.

navrhujeme originálne a overené postupy 

4

Tvorba contentu pre reklamu 

Tím marketérov a kreatívcov sa pustí do realizácie projektu. Pripravia jedinečnú a pútavú kampaň s prispôsobeným zacielením pomocou rôznych marketingových nástrojov. Zvládneme každé kretívne zadanie či už sa jedná o kreslenú, 2D, 3D grafiku alebo video. Vytvárame digitálne zážitky a veríme, že si ich obľúbite rovnako ako Vaši zákazníci.

kreatívci a grafici sa postarajú o pútavú reklamu

5

Optimalizácia reklamy

Každá reklama si vyžaduje pozornosť marketéra, ktorý po niekoľkých dňoch od spustenia vylepšuje jej optimalizáciu. Základná kontrola a udržateľnosť kampaní prebieha každý deň. K výraznej úprave reklamy dochádza medzi 1. až 3. mesiacom, kde naši marketéri vylepšia reklamu (napr. kľúčové slová, cielenie, predajné kanály) podľa získaných dát.

100% optimalizácia reklamy podľa štatistík

6

Vyhodnotenie projektu

Po ukončení mesiaca Vás bude čakať v mailovej schránke detailný report celého projektu a samozrejme tam nebudú chýbať ani naše tipy a rady na vylepšenie do budúcna. V reporte sa dozviete či sme stanovené ciele dosiahli alebo je potrebné vylepšiť a zmeniť stratégiu.  

report Vám pošleme mailom alebo si ho prejdeme osobne

© 2020, gecora.com under it's own license