fbpx

10+

STÁLYCH KLIENTOV

10+

HOD. PRÁCE DENNE

2500

+

PÍV ROČNE

Pracujeme vo svete digitálu, a to od dizajnu až po vývoj aplikácii ušitých presne podľa požiadaviek nášho klienta

S našimi klientmi máme priateľský vzťah, vďaka ktorému budujeme spoločne tie najlepšie webové prezentácie, reklamné materiály a systémy tvorené na mieru presne podľa požiadaviek klienta či už vo svete webových ale i natívnych cross–platform aplikácii
Co-founder, commercial director

Adam Kovářík

Adam sa zaoberá riadením spoločnosti a starostlivosťou o klienta. Zároveň sa stará o rozloženie úloh a realizovanie zákaziek ako obchodný riaditeľ.
Founder & managing director

Viktor Jančik

Viktor sa venuje na profesionálnej úrovni WordPress, WooCommerce, grafike, UI a UX. Zároveň však aj o obchodnú činnosť či správu interných záležitosti.
Marketing director

Miroslava Šuščáková

Mirka tvorí grafiku všetkého druhu, no kreslená je jej najobľúbenejšia. Takisto vytvára aj celkovú identitu firiem a kreatívnych kampaní.
Sales representative

Peter Varga

Peťo Vám poradí aký web či stratégiu zvoliť pre totálny boost Vášho projektu. Zároveň sa postará o platby a zľavy pre stálych klientov gecora.
Senior developer

Attila Jančik

Attila sa venuje programovaniu a strategickej tvorbe plánov pre vývoj aplikácii na mieru. Cross-platform apps sú pre neho brnkačka.
eCommerce manager

Miroslav Mirek

Miro sa postará o kompletnú správu produktov, správne zatriedenie a pomôže či zaškolí na používanie naších eCommerce nástrojov.
Office manager

Andrea Jančíková

Andrea sa stará o účtovníctvo, faktúry či poriadok vo všetkých papieroch  v našej spoločnosti. Ak nejaký chýba, určite ho nájde a doručí!
PPC Specialist

Marek Budai

Marek sa postará o Vaše PPC kampane no v malíčku má aj remarketing, cielenie a správu facebook účtov. Nič mu neujde a všetko riadne zanalyzuje!
Web designer

Filip Stanko

Filip vytvorí dychberúci návrh Vášho nového webu, ktorý naši programátori následne prerobia do plne funkčnej verzie presne podľa Vašich potrieb!
Pozícia

Práve ty!

© 2020, gecora.com under it's own license