fbpx

Apartment Holdings

Technológie

WordPress, Custom design

Začiatok realizácie

22.07.2020

Dĺžka projektu

2 mesiace

Zadanie

Majitelia spoločnosti Apartment Holdings napredujú a rastú vo svojom podnikaní veľmi rýchlo. Oblasti ich podnikaniu sú reality a financie. Keďže v dnešnom digitálnom svete je webová prezentácia nezbytná, rozhodli sa popracovať na tej svojej. V ich predstavách bolo prepojenie svetu nehnuteľností (prenajímania, kúpy) so svetom financií (poradenstva, investícií). Cieľom bolo vytvorenie webu, kde si budú vedieť zákazníci zarezervovať ubytovanie (mimo rezervačných portálov) s tým, že si budú vedieť ďalšie apartmány pridávať sami - bez programátorských znalostí. Do sekcie o financiách si priali zapracovať interaktívne dotazníky, aby bolo zadávanie jednotlivých údajov pre zákazníka jednoduché a intuitívne.

Ako sa spolupráca začala?

So zakladateľmi spoločnosti Apartment Holdings Slovensko s.r.o. sa osobne poznáme už dlhšiu dobu, avšak nebola medzi nami priama spolupráca vo svete digitálu. Rast ich biznisu bol viditeľný, na rezervačných kanáloch im pribúdali stále nové a nové nehnuteľnosti na krátkodobý prenájom. Nemali však vlastný prezentačný web, kde by si vedel zákazník vybrať len z ich apartmánov. Vedeli sme, že nová webová stránka by im vedela pomôcť, takže sme ich oslovili s možnosťou spolupráce. Chlapci sledujú aj svet onlinu, takže si boli vedomí, aký potenciál sa v ňom skrýva. Tým pádom sme sa dohodli pomerne rýchlo a pustili sa do toho.

Prenájom apartmánov

Klienti ponúkajú na krátkodobý prenájom lukratívne nehnuteľností v centre najväčších miest Slovenska a Česka. Ak by ste chceli prísť na kratší čas napríklad do Košíc a neobľubujete pobyt v hoteloch, tak ApartmentHoldings je pre vás tá správna voľba. Na ich webe v sekcii REZERVÁCIA si jednoducho zvolíte dátum príchodu/odchodu (pomocou vloženého formuláru zo systému tretej strany) a systém vám vyhodí voľné apartmány s cenou v danom čase.  Po rozkliknutí ponuky jednotlivých apartmánov, si viete vybrať podľa toho čo je pre vás dôležité (napr. poloha, výzor, vybavenie, parkovanie...)

 

 

Oblasť Financií

Nakoľko klienti podnikajú v oblasti financií, kde je dôveryhodnosť a kontakt so zákazníkmi veľmi dôležitá, chceli byť zákazníkom viac na dosah. Preto si na webe viete prečítať informácie o ich spoločnosti, poprípade o zakladateľoch jednotlivo v sekcii O NÁS. Pre návštevníkov stránky a budúcich potencionálnych klientov sme pripravili sekciu FINANCIE, kde si jednoducho vyberú oblasť, ktorá ich najviac zaujíma. Ak má napríklad zákazník záujem o refinancovanie hypotéky jednoducho sa preklikne na podstránku Hypotéky, kde nájde interaktívny formulár. V prípade záujmu o bezplatnú nezáväznú konzultáciu vyplní požadované informácie a ich odborníci ho kontaktujú.

 

Správa Apartment Holdings

Táto spoločnosť takisto ponúka aj správu atraktívnych apartmánov pre svojich klientov. Ak napríklad vlastníte nehnuteľnosť (poprípade rozmýšlate nad investičnou kúpou nehnuteľnosti), ale nemáte čas poprípade chuť hľadať nájomcu, ich služby vás určite zaujmú. Správa AH vám zaplatí dohodnutú sumu, s ktorou budete spokojný a preberá povinnosti s obsadenosťou vašej nehnuteľnosti na seba. Podrobnosti a výhody tohto typu spolupráce nájdete na webe v sekcii SPRÁVA AH.

 

 

 

Zaujali sme Vás týmto projektom?

Zavolajme si hneď teraz

© 2020, gecora.com under it's own license