fbpx

DINITROL

Technológie

WooCommerce, Custom design

Začiatok realizácie

14/06/2021

Dĺžka projektu

2 mesiace

Zadanie

V lete nás oslovil klient s požiadavkou na vytvorenie samostatného eshopu pre značku DINITROL. Produkty tejto značky už na eshope predával, no keďže sa jednalo o autorizovaného predajcu pre slovenský trh, chcel tento sortiment oddeliť. Kedže išlo o väčšiu značku, s klientom sme zvolili custom design, ktorý bol tvorený podľa logo manuálu. Chceli sme zachovať aj farebné rozdelenie kategórii, aby bolo nakupovanie pre vracajúcich sa zákazníkov čo najviac intuitívne. Pri tomto projekte takisto zastrešujeme správu sociálnych sietí a reklamných kampaní (facebook/instagram, google, heureka).

Ako hodnotí našu prácu zadávateľ?

Peter Sedlák

Konateľ

Prvé stretnutie  

Začiatkom leta sme mali stretnutie s konateľom prešovskej spoločnosti, ktorá predáva a dodáva materiály pre výrobu a servis dopravných prostriedkov. Zákazník mal záujem osamostatniť značku DINITROL od zvyšku ponúkaného sortimentu. Zákazník už skúsenosti s eshopovým predajom mal, no hľadal novú agentúru pre tento projekt. Na osobnom stretnutí sme si podrobnejšie prešli požiadavky klienta a my sme ponúkli možné riešenia. Klient sa rozhodoval medzi dvoma digitálnymi agentúrami a nakoniec si vybral nás, za čo sme samozrejme radi. Následne nám už v začatí projektu nebránilo nič.

O značke DINITROL

Dinitrol je nemecká značka, ktorá poskytuje kompletné produktové portfólio profesionálnych výrobkov zameraných na výrobu, údržbu a opravu vozidiel. Dinitrol sa stal taktiež prelomovým riešením v antikoróznej ochrane vozidiel. Prvé štandardy ochrany proti korózii stanovili pred viac ako 70 rokmi. Odvtedy neúnavne pracujú na vysoko kvalitných výrobkoch, aby vždy prekonali úroveň, ktorú už dosiahli. V ponuke tejto značky nájdete aj podskupinu výrobkov DEKALIN, určených pre konštrukciu karavanov. Okrem samotných produktov nájdete na dinitrol.sk aj vhodnú aplikačnú techniku a potrebné náradie.

Design na mieru

Keďže sa jednalo o official shop pre slovenskú republiku, chceli sme použiť prvky priamo zo stránky výrobcu. Použili sme dovolené fonty a farby z logo manuálu, aby bol design jednotný. Na rozdelenie hlavných kategórii sme takisto použili preddefinované farby, aby bolo nakupovanie intuitívne a jednoduché. DINITROL používa farby jednotlivých kategórii aj na obaloch svojich produktov, preto ak niekto pozná farebné rozdelenie, nebude mať problém nájsť, čo hľadá. Po drobných zmenách v prvotnom designe sme mali grafickú podobu webu a naši programátori mohli začať s programovacou časťou projektu.

Rady a typy

Na eshop sa budú v pravidelných intervaloch pridávať aj rôzne zaujímavé články. V článkoch sa budeme venovať najčastejším otázkam, novinkám v ponuke, ako aj radám ohľadom správnej aplikácie. Ak by ste sa chceli napríklad dozvedieť, aký význam má ochrana pred koróziou, kľudne si prečítajte článok: Význam ochrany pred koróziou. Na stránke okrem originálnych výrobkov nájdete aj bezplatné technické poradenstvo a technickú podporu.

Správa marekingu

Pri väčšine eshopových projektoch, ktoré vytvoríme a odovzdáme, následne spravujeme aj marketing. Inak to nie je ani pro tomto. Okrem klasických marketingových kampaní na Facebooku/Instagrame a Googli, zastrešujeme prepojenie na najpoužívanejší cenový porovnávač heureka. Pridávanie pravidelných postov na sociálne siete s pútavým obsahom a akciami, pre nás takisto nie je žiaden problém. Klient má za roky predaja cez internet zaujímavú základňu aktívnych zákazníkov, takže mailingová kampaň je tiež jedným z efektívnych spôsobov ako zákazníka odkázať na eshop.

 

Zaujali sme Vás týmto projektom?

Zavolajme si hneď teraz

© 2020, gecora.com under it's own license