fbpx

iPhone Košice

Technológie

WordPress, API Connection

Začiatok realizácie

09/09/2020

Dĺžka projektu

2 týždne

Zadanie

Cieľom bolo vytvoriť prezentačnú webovú stránku, kde sa bude vedieť zákazník jednoducho a rýchlo dopracovať k cene za jednotlivé opravy. Každá oprava má mať svoju špeciálnu ikonu, aby už z grafického vizuálu bolo jasné, čoho sa zákrok týka. Takisto bola požiadavka na zapracovanie prepojenie na zákazkový systém geSys - obchodných značiek Mcare, kde si zákazník vie sledovať stav svojej opravy.

Ako hodnotí našu prácu zadávateľ?

Gecora sa nám od začiatku stará o spravovanie stránky, kampane na sociálnych sieťach, či akékoľvek úpravy. Spolupráca s tímom šikovných ľudí, ako je gecora, sa nám osvedčila po každej stránke a nemáme dôvod hľadať iné alternatívy. Či sme už chceli redizajn starej stránky, vytvorenie registrácie pre firemných partnerov, alebo pravidelné príspevky na sociálnych sieťach, vždy sme dostali presne to, čo sme chceli, aj niečo navyše ;)

Alexandra Lhotská

Executive Assistant of the CEO

Dlhodobá spolupráca

Projekt iPhone Košice servis je s nami úzko prepojený, nakoľko sa im staráme o online svet už od úplnych začiatkov. V roku 2020 tento servis prešiel pod správu Obchodných značiek Mcare a vďaka prvotriedym vzťahom s touto spoločnosťou nebolo pochýb o tom, kto bude robiť novú webovú stránku iPhoneKošice.sk Posledný redizajn webu bol na jeseň 2020, no web pravidelne aktualizujeme, nakoľko ceny za opravy a diely sa menia.

Prehľadný cenník

Web sme spracovali tak, aby sa návštevník rýchlo dostal k tomu čo ho zaujíma. Keďže drvivá väčšina zákazníkov navštívi stránku s cieľom zistenia sumy za konkrétnu opravu. Po kliknutí na podstránku Cenník si jednoducho zvolí zariadenie (značky Apple) a objavia sa mu graficky spracované ikonky daných opráv. Jedinečné ikony ku každej oprave zaručia, že zákazník sa vie rýchlo zorientovať a navyše to nepôsobí nudným dojmom.

 

 

Nie len obyčajný servis

V dnešnej rýchlej dobe nie je jednoduché presvedčiť zákazníka, aby využil práve vaše služby. Preto sa stále snažíme priniesť niečo nové, aby sme vedeli zákazníkom ponúknuť niečo viac, čo u konkurencie nenájdu. Na stránke nájdete napr. Sledovanie zákazky, kde po zadaní čisla opravy viete sledovať stav vašej opravy (viac o zákazkovom systéme na geSys). Takisto servis ponúka zvoz zariadení, čo zákazníkovi ušetrí množstvo času. Ďalšou výhodou pre firemných klientov je registrácia na webe, a to zaručí prehľad opráv na jednom mieste.

 

Správa sociálnych sietí

Tak ako veľkému počtu našich zákazníkov, tak aj tomuto klientovi spravujeme sociálne siete. Pravidelné pridávanie príspevkov na instagrame alebo facebooku udržuje istý kontakt medzi servisom a jeho zákazníkmi. Nájdete tam najčastejšie rôzne zariadenia určené na servis. Niekedy je až k neuvereniu, čo všetko vedia servisní technici v ipke zachrániť:)

Zaujali sme Vás týmto projektom?

Zavolajme si hneď teraz

© 2020, gecora.com under it's own license