fbpx

Klima Stork

Technológie

WordPress

Začiatok realizácie

25.09.2020

Dĺžka projektu

3 týždne

Zadanie

Klientovi sa rozbiehalo vlastné podnikanie v oblasti vzduchotechniky veľmi pekným tempom. Ako pribúdali zákazníci, uvedomoval si, že mu chýba webová prezentácia, kde by vedel nasmerovať nových záujemcov o jeho služby. Rozhodol sa nájsť agentúru, ktorá by mu vytvorilu prezentačný web, kvôli zvýšeniu povedomia o jeho firme. Web mal obsahovať základné informácie o spoločnosti, čomu všetkému sa venuje a s akými výrobcami spolupracuje. Úlohou bola aj tvorba loga, ktoré malo zákazníkom na prvý pohľad priblížiť zameranie spoločnosti. Výber vhodnej domény bol taktiež jednou z požiadaviek zákazníka.

Ako hodnotí našu prácu zadávateľ?

Výborný kolektív mladých ľudí, ktorí poradili, nasmerovali a vytvorili pekný web, logo etc... Super komunikácia, promtne reakcie, vrelo odporúčam.

Martin Kaľavský

Konateľ

Prvé stretnutie

Na prvom stretnutí sme sa bližšie oboznámili so situáciou nášho zákazníka, nakoľko bez potrebnej analýzy nemusí spolupráca priniesť požadované výsledky. Klient už mal nejakú základnú predstavu o výzore a obsahu nového webu, takže sme sa mali od čoho odraziť. Mal dokonca už aj zaregistrovanú doménu, no po vzájomnom rozhovore sme sa ju rozhodli nepoužiť.

Čomu sa venuje KlimaStork.sk?

Spoločnosť Stork s. r. o. podniká v oblasti vzduchotechniky. Čo si pod tým môžeme predstaviť? Najmä sa jedná o poradenstvo, dodanie a inštalácie klimatizačných a rekuperačných jednotiek. Keďže každé leto čísla na teplomeroch stúpajú, zvyšuje sa aj dopyt po kvalitných službách v tomto sektore. Určite každý z vás vie na čo slúži klimatizácia, ale ak neviete čo je rekuperácia, tak neváhajte kliknúť na klimastork.sk a dozviete sa viac:)

Čo na stránke nájdete?

Na webe nájdete základné informácie o spoločnosti Stork s. r. o., čomu sa presne venuje a s ktorými spoločnosťami spolupracuje. Keďže montáž klimatizačných a rekuperačných jednotiek tvorí hlavnú pracovnú náplň tejto spoločnosti, venovali sme im vlastné podstránky. Ak zákazníka zaujíma jedna z týchto oblastí, vie sa ihneď prekliknúť a dozvedieť sa viac. Na podstránke o klimatizáciach si môžete prečítať aj základne rozdelenie klimatizácií do tried. Po kliknutí na jednotlivé odporúčané značky sa zobrazí základná ponuka klimatizačných jednotiek.

Multifunkčný formulár

Ak zákazník nenájde odpoveď na svoje otázky v sekcii ČASTO KLADENÉ OTÁZKY a ani v BLOGu, môže použiť kontaktný formulár kde si vyberie okruh, ktorý ho zaujíma. Označí možnosti, ktoré priblížia jeho sitáciu alebo napíše konkrétnu požiadavku. Tento formulár takisto poslúži na vyžiadanie nezáväznej cenovej ponuky od spoločnosti KlimaStork.

Zaujali sme Vás týmto projektom?

Zavolajme si hneď teraz

© 2020, gecora.com under it's own license