fbpx

MobileCare.sk

Technológie

Custom design, API, WooCommerce

Začiatok realizácie

08/02/2021

Dĺžka projektu

1 mesiac

Zadanie

Nakreslenie nového vlastného dizajnu eshopu v programe Adobe XD, s využitím najmodernejších poznatkov zo svetovej tvorby UI a UX. Dôkladné premyslenie prepojení medzi variantami a používanými telefónmi, pre jednoduché a intuitívne nakupovanie. Po odsúhlasení nového dizajnu majiteľom a managerom, spustenie programovania funkcií a výzoru podľa grafickej predlohy. Následne doladenie detailov a spustenie eshopu v novom šate naplno, v čo najkratšom čase tak, aby majiteľ neprišiel o potencionálne predaje.

Ako hodnotí našu prácu zadávateľ?

Na základe dlhoročnej spolupráce s Gecorou bolo jasné, koho oslovíme so žiadosťou o nový e-shop. Od prvotného návrhu, cez grafický dizajn, až po dolaďovanie posledných detailov sme aktívne komunikovali všetky kroky. S výsledkom sme nadmieru spokojní, či už po technickej, alebo grafickej a najmä funkčnej stránke. Pre programátorov z Gecory nie sú problémom ani tie najšpecifickejšie požiadavky náročného klienta, akým sme my.

Radoslav Pakes

Sales director

Spolupráca od samého začiatku

S majiteľom spoločnosti MOBILE - CARE s. r. o. sme mali veľmi dobré vzťahy ešte predtým, ako sa rozhodol rozšíriť svoje podnikanie aj do online sveta. Prvý internetový obchod pre túto spoločnosť vytvoril náš zakladateľ v lete 2018, vtedy pod značkou .jančik diGital. Za necelý polrok od spustenia bol eshop odmenený výhrou v súťaži ShopRoku 2018, v kategórii Cena Kvality: Mobily a GPS, ktorú každý rok usporiadúva najväčší internetový porovnávač na Slovensku - Heureka.

Vlastný, premakanejší dizajn

Internetový obchod MobileCare.sk rastie veľmi pekným tempom. Nielen v číslach, ale aj v šírke sortimentu, ktorý ponúka. Momentálne nájdete na webe okolo 15 000 produktov, takže každý si vie nájsť niečo, podľa svojho gusta. Keďže eshop má už slušnú návštevnosť s majiteľom sme ho chceli odlíšiť vlasným dizajnom, aby bol ihneď rozpoznateľný. Podľa našich skúseností so spravovaním eshopov a webov sme navrhli moderný výzor, s použitím najmodernejších trendov vo svetovom UI a UX. Pri tvorbe dizajnu sme samozrejme dbali aj na rôzne funkcie a prepojenia medzi produktami, aby sme zaručili zákazníkovi jednoduchý proces nakupovania.

Implementácia viacerých dodávateľov

Na eshope nájdete produkty od rôznych značiek (tým pádom množstvo dodávateľov), to znamená, že bolo potrebné spracovať rôzne feedy a API rozhrania. Pre našich programátorov to bola však len otázka času. Momentálne synchronizujeme skladové množstvá, predajné ceny a mnoho iného z najrôznejších výstupov od dodávateľov. Nachádzame sa v štádiu, keď viacerí dodávatelia/distribútori nás oslovujú so záujmom o spoluprácu. V takom prípade zastrešujeme komunikáciu aj implementáciu, čo ušetrí množstvo času pracovníkom v MobileCare a oni sa tak môžu venovať tomu, v čom sú najlepší.

center

Správa marketingu

Ako full-service digitálna aguntúra máme aj u tohto klienta na starosti kompletnú správu sociálnych sietí a marketingu. Naši Social Media marketéri pravidelne komunikujú príspevkami na Facebooku/Instagrame s fanúšikmi jednotlivých účtov. Naše marketingové oddelenie nastavuje Google reklamy (vyhľadávacie/dynamické reklamy, google shoping) a takisto zastrešujeme prepojenie na najväčší porovnávač cien na Slovensku - Heureku. Čiže ak ste niekdy narazili na baner, príspevok alebo reklamu tejto spoločnosti, tak bola vytvorená a nastavená nami:)

center

Zaujali sme Vás týmto projektom?

Zavolajme si hneď teraz

© 2020, gecora.com under it's own license