fbpx

Šperky Mirror

Technológie

WooComerce, Custom design

Začiatok realizácie

05/01/2021

Dĺžka projektu

2 mesiace

Zadanie

Majitelia obchodnej značky Mirror, ktorá predáva najmä šperky a hodinky, za nami prišli s požiadavkou na tvorbu nového internetového obchodu. Nakoľko už mali skúsenosti s eshopom, vedeli aký potenciál sa skrýva v online nakupovaní. Úlohou bolo vytvoriť prehľadný eshop s intuitívnym nakupovaním, kde sa bude zákazník rád vracať. Keďže na eshope budete vedieť nájsť široký sortiment od mnohých popredných značiek, bolo potrebné vytvoriť filtrovanie produktov. Klienti nemali skúsenosť s porovnávacími kanálmi ako Heureka a Glami, avšak my sme práve v tomto smere videli veľkú príležitosť zviditeľnenia.

Ako hodnotí našu prácu zadávateľ?

Sme milo prekvapení spoluprácou so spoločnosťou gecora. Veľmi dobrá komunikácia a prístup ku riešeniu požiadaviek, takisto oceňujeme komplexnú službu na jednom mieste. Môžem jedine odporúčať.

Peter Kövér

Konateľ

Ako sa začal nový projekt?

So zakladateľmi predajní Mirror sa poznáme už dlhšiu dobu, ale v online svete sme spolu zatiaľ nespolupracovali. Nakupovanie pomocou internetového obchodu je čoraz viac obľúbené a v situácii, v ktorej sa posledné mesiace nachádzame, zároveň aj nezbytné. Toto si plne uvedomujú aj klienti, takže sa rozhodli, že dajú svojím zákazníkom impulz v podobe nového eshopu. Na stretnutí sme si s klientmi prebrali požiadavky na nový eshop a zároveň, sme si stanovili smer, akým budeme internetový predaj rozvíjať.

Autorizovaný predajca značky PANDORA

Sieť predajní Mirror sa ako prvá na Slovensku stala autorizovaným predajcom značky PANDORA. Nakoľko sa táto značka teší veľkej popularite medzi zástupkyňami ženského pohlavia, rozhodli sme sa, že jej venujeme špeciálne miesto na novom eshope. Medzi šperkami tejto značky, ktorá má pôvod v Dánsku si vďaka jej širokému sortimentu vyberie aj náročnejší zákazník. Pravidelne predstavujú nové kolekcie a tým si držia kontakt so svojim cieľovým publikom. Konkurencia môže častokrát len ticho závidieť, ak vidí aké je puto medzi fanúšičkami a samotnou značkou. Podobný vzťah chceme vybudovať medzi zákazníkmi a eshopom ŠperkyMirror, aby vedeli, že u nás nájdu vždy aktuálne modely a férový prístup.

Inteligentné vyhľadávanie

Sú prípady, keď príde zákazník na web s tým, že hľadá konkrétny produkt a vie jeho názov. Najrýchlejším spôsobom ako sa dostať k požadovanému produktu je samozrejme použiť vyhľadávanie v hornej časti obchodu. Častokrát sa však stane, že ak pri písaní nezadáme presný názov daného produktu, tak sa nám nezobrazí to, čo sme hľadali. Tento problém sme vyriešili vyhľadávaním, ktoré čiastočne využíva umelú inteligenciu a do istej miery pochopí, čo máte na mysli. Takže ak napíšete namiesto pandora - pndora, pre vyhľadávač to nie je problém. Ak viete, že chcete nakúpiť niečo od značky Pandora za približne 50€ tak to napíšete do vyhľadávača a on vám navrhne produkty, ktoré tomu zodpovedajú.

 

Kompletná správa marketingu

Tento projekt zastrešujeme od A po Z, takže klient vie riešiť všetky požiadavky na jednom mieste. Nemusí komunikovať so správcom eshopu a marketingovou agentúrou zvlášť, čo mu úšetrí množstvo drahocenného času. Na tomto eshope spravujeme kampane na Googli a na Facebooku/Instagrame, zastrešujeme prepojenie na predajné kanály ako Heureka alebo Glami. Starostlivosť o sociálne siete je našou záľubou, špeciálne ak sa jedná o tak perspektívneho zákaníka so zaujímavým sortimentom. V spolupráci s majiteľmi eshopu ŠperkyMirror riešime aj implementáciu nových dodávateľov, influence marketing a rôzne propagačné videá.

Filtrovanie v reálnom čase

Na eshope nájdete široký sortiment šperkov a hodiniek od viacerých popredných značiek. Požiadavkou majiteľov bolo intuitívne filtrovanie podľa kategórií, značky a typu (ale aj ďalšie triedenie podľa kolekcie, určenia, dĺžky alebo ceny). Zákazník si po prekliku na VŠETKY PRODUKTY zaškrtáva, ktoré produkty sa mu majú filtrovať. Nie je potrebné hľadať tlačítka typu Hľadať resp. Filtruj, nakoľko sa produkty filtrujú v reálnom čase, ihneď po odškrtnutí políčka. Tým zaručujeme návštevníkovi jednoduché nakupovanie a práve toto je častokrát rozhodujúcim faktorom v tejto modernej a rýchlej dobe.

 

Zaujali sme Vás týmto projektom?

Zavolajme si hneď teraz

© 2020, gecora.com under it's own license