fbpx

Každá úspešná firma potrebuje efektívny systém pre efektívne riadenie svojho úspechu.

Pre rastúcu firmu je veľmi dôležité aby mala prehľad o svojich klientoch a zamestnancoch. Pre riadenie a budovanie spoločnosti je nevyhnutné poskytnúť prvotriednu starostlivosť klientovi

1

Konzultácie pre vytvorenie systému

Aby sme vedeli vytvoriť systém plne šitý na mieru Vašim predstavám a potrebám, musíme zistiť ako fungujú Vaše interné firemné procesy, aké máte postupy pri riešení problémov alebo aké custom potreby má Vaše podnikanie. Na základe spoločných konzultácii vytvoríme prvotný wireframe a návrh toho, ako by bolo najlepšie rozvrhnúť aplikáciu.

konzultácie prebiehajú každý deň s vyhradeným konzultantom

2

Prepojenie s okolitým svetom

Každá aplikácia bude potrebovať napojenie na tie ostatné. Podľa Vašich potrieb napojíme rôzne API, alebo si priamo vyberiete z tých, ktoré už máme hotové a pripravené na používanie. Samozrejmosťou je aj vytvorenie API komunikácie smerom z Vášho systému tak, aby ste mohli zasielať dáta Vaším klientom alebo obchodným partnerom.

akékoľvek pokročilé API pre nás nie je žiaden problém

3

Programovanie a ladenie aplikácie

Počas procesu programovania budeme stále konzultovať každý krok a budeme spoločne aplikáciu ladiť tak, aby vyhovovala presne Vašim predstavám. Vykonáme automatizované testy, ale aplikáciu otestujú naši testeri aj manuálne. Veľmi podrobne tak, aby sa v nej nenachádzali funkčné chyby, ktoré by mohli spomaliť Vašu prácu.

vykonáme automatizované aj manuálne testovanie aplikácie

4

Vytvoríme webovú aj mobilnú aplikáciu

V dnešnej dobe smartphone je skoro nevyhnutné vytvoriť pre svoju webovú aplikáciu tú mobilnú. Otázka je, či nezačať práve vývojom tej mobilnej, ak chcete aplikáciu cieliť na konečných užívateľov. Ak ide o interný systém, odporúčame aj tak vytvorenie mobilnej aplikácie a mať tak možnosť notifikácii v reálnom čase priamo na obrazovku mobilného zariadenia Vášho zamestnanca či klienta. Celkovo im tým spríjemníme zážitok pri spolupráci s Vašou spoločnosťou. Ich vzájomné prepojenie je pre našich programátorov hračka.

mobilnú aplikáciu vytvoríme za pomoci IONIC framework

5

Bohaté skúsenosti s tvorbou aplikácii

Pre našich klientov alebo aj interne sme už niekoľko aplikácii vyvinuli a vieme, aké logické postupy musíme vykonať aby sme vedeli čo najlepšie zadefinovať predajnú ale aj riadiacu aplikáciu.

pozrite si príklad aplikácie, ktorú sme vytvorili na riadenie firmy

8

Údržba a vývoj dodatočných funkcií

Po úspešnom vytvorení Vašej aplikácie naša práca ani zďaleka nekončí. Naším klientom poskytujeme plný servis v prípade záujmu so zvýhodnenými cenami pri vývoji nových funkcií či kompletnej údržbe systému. Naši experti zabezpečia aj plynulý chod serveru, promptnú odozvu pri tvorení nových funkcií či bezplatnej oprave chýb.

naši experti sa postarajú o dlhodobý bezproblémový chod aplikácie

© 2020, gecora.com under it's own license