fbpx

Profesionálny web je dnes už nevyhnutnou súčasťou každého podnikania. Nemá zmysel čakať.

Na to, aby ste zaujali klienta, máte iba jednu šancu. Vytvorme preto spolu profesionálny web s maximálnou výpovednou hodnotou pre Vášho potenciálneho zákazníka

1

Oboznámime sa s Vašim podnikaním

Aby sme boli schopní vytvoriť ten najlepší možný web pre Vašu prezentáciu v online svete, budeme musieť zistiť potrebné informácie. A to, s čím pracujete, oboznámiť sa s Vami ponúkaným tovarom, alebo službami natoľko, aby sme presne vedeli na koho budeme web cieliť. Aké UI a UX prvky využiť aby sme web zladili s hodnotami Vašej firmy.

gecora tvorí jedinečné weby, žiadne šablónové tuctovky

2

Vytvoríme návrhy vzhľadu nového webu

Web netvorí len vzhľad. Web tvorí celkový obsah, ktorý vytvoríme spoločne. Naši copywriteri zladia informácie s našimi UX a UI dizajnérmi a vytvoria tak pútavý web podľa Vášho zadania tak, aby oslovil väščinu Vašich potenciálnych zákaníkov, ktorí navštívia Váš web. Urobíme všetko preto, aby pri jeho návšteve neodišli bez nákupu alebo využitia jednej z Vašich služieb.

web vytvoríme v Adobe XD a následne prerobíme do kódu

3

Programovanie Vášho webu

Po vzájomných konzultáciach sa zhodneme na dizajne a ovládacích prvkoch Vášho nového webu a prejdeme k realizácii kódu. Plne sfunkčníme animácie, texty, funkcie eshopu a prinesieme tak Vašim zákazníkom zážitok pri návšteve webu. Aj keď sa bude jednať iba o bežnú návštevu bez konverzie, tak sa budeme snažiť, aby sa im Váš web vryl do pamäte a ich ďalšie kroky v budúcnosti smerovali už iba k Vám.

použijeme Wordpress pre menej náročné weby a custom laravel/vue pre pokročilé weby a eshopy priamo na mieru

4

Finalizácia projektu

Po úspešnom dokončení a spustení Vášho nového webu naša práce nekončí. Budeme sledovať správanie užívateľov tak, aby sme vedeli vylepšiť niektoré ovládacie prvky, pripraviť upsell akcie a necháme zákazníka, aby učil odteraz on nás. To čo mu nebude vyhovovať odsledujeme a upravíme tak, aby to vyhovovalo prioritne jemu.

použijeme vlastný analytický nástroj na zistenie správania na webe

© 2020, gecora.com under it's own license